The White Lotus: de villa waar Daphne en Harper verbleven staat op Airbnb
Het is het decor van een van de belangrijkste gebeurtenissen in aflevering 3 van seizoen 2 van 'The White Lotus', een serie die onlangs in de prijzen viel bij de Golden Globes ceremonie. Villa Tasca, waar Daphne en Harper 48 uur ontsnappen in Palermo, is te huur op Airbnb.
Dit is ongetwijfeld een van de belangrijkste momenten van seizoen 2 van The White Lotus, een satirische komedie die het onfatsoenlijke gedrag van de ultrarijken op vakantie aanvalt en onlangs werd bekroond op de Golden Globes ceremonie. Terwijl de hoofdpersonen van de serie in hun prachtige Siciliaanse resort verblijven, besluiten Daphne, gespeeld door Meghann Fahy, en Harper, gespeeld door Aubrey Plaza, in de derde aflevering van de serie te verhuizen naar een andere plek, de unieke Villa Tasca in Palermo. Een plek vol geschiedenis, met spectaculaire muurschilderingen, die nu op Airbnb te huur is.
In de Siciliaanse hoofdstad voert het landgoed zijn gasten onmiddellijk terug naar de jaren 1500. Met ongeveer 10 hectare tuin en 4 slaapkamers, elk met een badkamer, heeft Villa Tasca ook een dubbele trap die de gasten naar de hoofdverdieping leidt. De woon- en eetkamers hebben hoge plafonds, grote ramen en Italiaanse kunst en design in elke hoek, waaronder landschapsschilderijen aan de muren en op sommige van de tapijten die de gepolijste stenen vloeren bedekken. Spectaculaire muurschilderingen, die bijdroegen aan de theatrale sfeer van de derde aflevering van seizoen 2, waardoor elke scène die in de villa werd gefilmd poëtischer was dan de volgende. Terwijl het personage van Aubrey Plaza zich zorgen maakt over wat haar partner in het hotel zou kunnen doen in haar afwezigheid, beweegt ze zich door de villa in een adembenemende mise-en-scène, waar elk shot doet denken aan de details van een levend schilderij, gesublimeerd door deze uitzonderlijke muurschilderingen. Details zoals vergulde portretten, gebeeldhouwde houten kasten en marmeren tegels in de badkamer zijn bijzonder opmerkelijk.
De villa is ook de spil van het resort, met een zwembad in een prachtige weelderige tuin. Het is op de ligstoelen aan de waterkant dat Daphne zich zal laten gaan en zal praten over haar relatie met Harper... Het pluspunt? Een biljartzaal, een bar en een attent team.