Louis Vuitton neemt ons met de nieuwe collectie mee terug naar de jaren 2000
Phoebe Dynevor, Shay Mitchell, Nana Ouyang maar ook de Belgische Lous & the Yakuza spelen de hoofdrol in de nieuwe Y2K-campagne voor de LV Remix-collectie.
Louis Vuitton blaast oude klassiekers nieuw leven in met de nieuwe LV Remix-collectie. Dat doen ze onder meer met het hernemen van twee geliefde stijlen met monogrammen: de Denim en de Vernis – twee belangrijke ontwerpen uit de vroege jaren.
In de digitale campagne met Friends of the House Phoebe Dynevor, Lous & the Yakuza, Shay Mitchell en Nana Ouyang, laten de sterren ook nieuwe stijlen zien die passen bij dezelfde kitscherige en kleurrijke Y2K-wereld.
De collecties Monogram Vernis en Monogram Denim debuteerden respectievelijk in 2000 en 2005 onder de creatieve leiding van ontwerper Marc Jacobs. Deze archiefstijlen staan bekend om het feit dat ze altijd de vinger aan de culturele pols houden en doen denken aan een hoogtijdagen in de geschiedenis van Louis Vuitton.
Naast de nieuw leven ingeblazen monogrammen worden ook andere retro-silhouetten opnieuw geïntroduceerd, zoals de Croissant (passend gezien de recente opkomst van halvemaanvormige tassen) en updates van klassieke accessoires zoals de Capucines East-West en de Twist West.
Deze langverwachte collectie volgt op het feit dat ontwerper Nicolas Ghesquière zijn contract bij LV officieel verlengt terwijl hij zijn 10-jarig jubileum aan het roer van het merk viert.