Juwelen & Horloges

Rihanna veroverde de rode loper met haar baby bump en stralende Messika juwelen

Afgelopen weekend verscheen Rihanna voor het eerst met haar baby bump op de rode loper in Los Angeles op haar Fenty Eau De Parfum evenement. Voor de gelegenheid koos ze voor juwelen van de nieuwe lijn van het juwelenhuis Messika.
bestof topix los angeles california clothing apparel person human fashion dance pose leisure activities

Rihanna verscheen samen met de liefde van haar leven en de vader van haar baby, rapper A$AP Rocky. Wij wisten even niet waar we moesten kijken: naar het liefdeskoppel, de baby bump, of de prachtige zilveren armband met violette stenen en oorbellen van amethist? Om de look compleet te maken droeg ze ook nog drie diamanten ringen uit de collecties Wild Moon, Diamond Catcher en Exotic charms van Messika.

Rihanna in Messika - Fenty Eau De Parfum event (2).jpeg

Door de straps van haar groen blinkende top krijgen we een goede glimpse van haar ondertussen groeiende buik. Daaronder droeg ze een paars-zilveren broek die net als haar top schitterede van de pailletten. De outfit kwam van het merk The Attico.

Schitterende juwelen, schitterende kleding... En een schitterende lach. Ze poseerde duidelijk verliefd en knuffelend met haar  A$AP Rocky, wie een volledige outfit van Louis Vuitton droeg.

Rihanna in Messika - Fenty Eau De Parfum event (2).jpg
Rihanna in Messika - Fenty Eau De Parfum event (3).jpg
1 / 3
Bague 2 Doigts Diamond Catcher
Bague Exotic Charm
Bague Wild Moon

Recommended posts for you