Food

Het romantische Dinner in the Woods verwelkomt deze zomer nog deze Belgische topchefs

Op 21, 22 en 23 augustus 2022 verwelkomt de Kiosk opnieuw drie toptalenten van de Belgische culinaire scène voor een uitzonderlijk diner met aangepaste wijnen te midden van de groene long van de Belgische hoofdstad: het Ter Kamerenbos. In september zullen er nog twee chefs hun creaties komen delen.
chair furniture restaurant cafeteria cafe

Het Brusselse Dinner in the Woods concept is op 3 juli van start gegaan en zal lopen tot 27 september 2022. In het Brusselse Ter Kamerenbos kun je je culinair laten vergezellen door acht gerenommeerde Belgische chefs. Heel de zomer lang zullen liefhebbers van buitengewone culinaire ervaringen de kans krijgen hun universum van hoog niveau te ontdekken. Ze zullen, te midden van een groen kader, een meergangendiner met aangepaste wijnen bereiden voor 110 euro per persoon, alles inbegrepen. Door de groene sfeer zal het feit dat je je in het hart van Brussel bevindt al snel naar de achtergrond verdwijnen.

Voor deze tweede editie van Dinner in the Woods werkt Kiosk samen met Joël Rammelsberg (Savage), Nathan Urbanowiez (Sanzaru), Matthijs Mannaerts (Hemmat), Milan La Roche en Antoine Jaumaus (St. Kilda), Stefan Jacobs (Hors Champs), Ugo Federico en Francesco Cury (Racines), Damien Bouchery (Bouchéry), Pierre-Jean Antoine (San Sablon) en Lyla Bangels (Titulus).

In the Woods - Le Kiosque © Julien Dewarichet5.jpg
In the Woods - Le Kiosque © The Good Com3.JPG

Het gaat na nu nog om blokken van drie en twee dagen in de maanden augustus en september.

 

21 augustus Milan La Roche en Antoine Jaumaus – St.Kilda,Brussel

Milan La Roche en Antoine Jaumaus stellen een duurzame, genereuze en volledig complexloze keuken voor volgens de no waste filosofie.

22 augustus Stefan Jacobs – Hors Champs, Gembloux

Chef Stefan Jacob, die een groene Michelin-ster heeft, weet te verrassen met zijn originele, speelse en fascinerende combinaties. Die zijn stuk voor stuk bedacht en gecreëerd volgens de beschikbaarheid op de markt en niet omgekeerd.

23 augustus Ugo Federico en Francesco Cury – Racines, Brussel

Het duo hanteert de kunst van de Italiaanse gastronomie met nauwkeurigheid, elegantie en raffinement, als een eerbetoon aan de zo geliefde keuken van hun moeders en grootmoeders.

 

25 september Damien Bouchery – Bouchéry, Brussel
27 september Lyla Bangels – Titulus, Brussel

In the Woods - Le Kiosque © The Good Com6.JPG

Praktisch:

€ 110 per persoon, aangepaste wijnen inbegrepen
/ Behalve voor Titulus, dat aangepaste sakes voorstelt.
/ De betaling gebeurt in twee keer: een voorschot van € 50/persoon bij reservatie,
gevolgd door het verschil ter plaatse de dag van het evenement.

Reserveren via  in-the-woods.me

Recommended posts for you