Mode

MOROBÉ opent tweede flagship boetiek in modestad Antwerpen

MOROBÉ, hét gesofisticeerde schoenenlabel voor de it-girls, heeft een nieuw, majestueus huis in Antwerpen gevonden op nummer 2 van de Arenbergstraat.

interior design indoors living room room building furniture architecture foyer person

Als premium schoenenlabel MOROBÉ een winkel opent, dan kun je van twee dingen op aan: het pand is een sculpturaal staaltje architectuur en de inhoud is een ode aan vrouwelijkheid in al zijn contrasterende facetten. De elegante MOROBÉ schoenen, ready-to-wearcollecties en accessoires staan hoog op de wishlist van menig cool girl en zijn door de opening op 17 december 2022 in Antwerpen bereikbaarder dan ooit.

interior design indoors living room furniture flooring floor wood couch hardwood foyer

Herinner je je het pand van Cocodrillo in het centrum van Antwerpen nog? Juist daar installeert het luxelabel zich. Het majesteuze Antwerpse herenhuis werd opnieuw ingericht door het Gentse architectenbureau Glenn Sestig Architects, in navolging van de signature stijl van de MOROBÉ-boetiek in Knokke. Het iconische pand werd zo op gracieuze wijze in het balnéaire DNA van MOROBÉ veranderd. Een DNA dat bestaat uit Virginie Morobés grenzeloze passie voor elegante schoenen, diepgeworteld vakmanschap en exquis design. De schoenen zijn daarom ook ontworpen met een designtwist, maar altijd comfortabel. Denk uitgesproken silhouetten, luxueuze soorten leer, een scala aan grafische en klassieke uitvoeringen en glamour details.

interior design indoors living room furniture floor flooring wood foyer home decor hardwood

Ruwe, betonnen oppervlakken, geometrische composities, tailor-made elementen... Net zoals haar iconische schoenen niet de standaard sneaker zijn, is dit geen doorsnee store. Alleen al vanwege de architectuur is het de moeite om binnen te stappen.

MOROBÉ
Opent op 17 december
Arenbergstraat 2
2000 Antwerpen

Tags

Recommended posts for you