Art & Culture

Juttu opent waarschijnlijk sneller dan je denkt een Summer Store in Knokke

Een Summer Store in Knokke openen in een (op z'n zachts gezegd) zeer uitdagende tijd. Belgisch multibrand winkelconcept Juttu doet 't gewoon.

Het Belgische multibrand winkelconcept breidt uit en opent op 13 mei Juttu Summer Store op de Lippenslaan in Knokke-Heist.  Wat je kunt verwachten? De go-to bestemming voor iedereen die de zomer al een beetje voelt kriebelen, met fashion, beach goodies, deco, beauty en gifts. Eh, eigenlijk gewoon het Juttu-universum, maar dan vertaald naar de zee.

auto-2.webp

We kennen natuurlijk de vestiging van Juttu, met meer dan 100 merken met een uniek verhaal. Extra leuk is dat de multibrand zich focust graag op lokale initiatieven. Ze noemen zichzelf niet zomaar een winkel, maar een ervaring voor open-minded, positieve, hippe, kritische en bewuste shoppers, op zoek naar sun en fun. Voor mannen en vrouwen, met een bewuste geest en goede smaak. Wij kunnen alvast niet wachten om te zien wat ze in petto hebben.

Een voorproefje:

MMBSY_JUTTU_20809934_181030_600.jpg
Minimum
MMBSY_JUTTU_MIMARSE+SS21.JPG
Mimarse
MMBSY_JUTTU_NathalieVleeschouwer_SS21_1.jpg
Nathalie Vleeschouwer

Open vanaf 13 mei tot en met 12 september
Lippenslaan 175, 8300 Knokke-Heist

Recommended posts for you